Twoje dziecko od urodzenia intensywnie się rozwija, pewnie nieraz sama byłaś zaskoczona, że postępuje to aż tak szybko. Jedną z najważniejszych umiejętności, jakie musi opanować Twój maluszek, jest chodzenie. W związku z tym, niezwykle ważne jest obuwie, jakie nosi na tym etapie życia. Bobux to pierwsza firma na świecie, która zaczęła produkować w całości skórzane kapciuszki dla niemowląt. Swój innowacyjny model Soft Sole sprzedają już od 1991 roku i od tamtej pory cieszy się on niesłabnącym powodzeniem. Wszystkie mamy doceniają go, gdy widzą swoje zadowolone maluchy.

Twoja pociecha będzie zachwycona!

Nie ma nic przyjemniejszego dla malucha, gdy może czuć się, jakby chodził na boso. Nic nie ogranicza jego stópki, a on może dowolnie próbować stawiania pierwszych kroków. Nie zawsze jednak pogoda lub warunki w domu pozwalają na takie rozpasanie. Większość dzieci musi w domu nosić obuwie, ważne jednak, byś zwróciła uwagę, by jak najmniej ograniczało ono jego ruchy. Nie mogą być za sztywne, gdyż będzie to dla Twojego maluszka niewygodne i uniemożliwi mu naturalną ekspresję ruchu, a przecież tego nie chcesz.

Kapcie Bobux soft sole zyskały popularność dzięki cechom, którym nie mogą pochwalić się inne tego typu buciki. Wykonane są w całości z oddychającej skóry, która zapobiega poceniu, a więc otarciu skóry w bucikach. Kapcie w ogóle nie krępują ruchów, dzięki czemu dziecko czuje się, jakby próbowało pierwszych kroków zupełnie boso. Posiadają zamszową podeszwę, która zapobiega ślizganiu, a więc przykrym wypadkom na podłodze. Kapciuszki wykonane są z samych naturalnych materiałów, a do barwienia skóry nie zostały użyte żadne zagrażające zdrowiu dziecka substancje.
Buciki idealnie sprawdzą się w domu, a także w żłobku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziecie kapcie soft sole od firmy Bobux. Gwarantujemy, że nie ma kapciuszków, w których Wasza pociecha poczułaby się lepiej. Bobux soft sole to buty, którym zaufały miliony mam – zaufaj i Ty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *