Najlepszy model kapci dla maluszków wyprodukowała firma Bobux. Soft sole, bo tak nazywa się ta marka, to buciki, w których pociechy czują się tak, jakby chodziło po podłodze bosymi stópkami! To oni pierwsi w 1991 roku wpadli na pomysł stworzenia bucików dla małych dzieci, które nie krępują jego ruchów. Wszystkie mamy, które zaopatrzyły swoje pociechy w te kapcie przyznają, że zarówno one, jak ich dzieci, są nimi zachwycone i nigdy nie zamieniłyby ich na inny model!

Innowacyjne kapciuszki

Do produkcji tych bucików wykorzystuje się w 100% naturalną i miękką skórę. Oddychający materiał przepuszcza powietrze, zmniejsza pocenie, a więc również powstawanie przetarć. Miękka, antypoślizgowa podeszwa, poddaje się naturalnym ruchom dziecka – maluszek ma wrażenie, jakby wcale nie miał na sobie ograniczających go bucików. Bobux stawia też na ciekawe wzornictwo. W ich kolekcji nie znajdziesz chińskich wzorów, ale ciekawy i kolorowy design, który przypadnie do gustu zarówno rodzicom, jak i maluszkom.

Buciki idealnie sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w żłobku. Dzięki wszytej gumie lub rzepie kapcie można łatwo i szybko założyć i ściągnąć, co jest wygodne zarówno dla jego opiekunów, jak i dla samego maluszka.

Wybierając Bobux Soft sole wybierasz najzdrowsze buciki dla Twojego malucha. Temu modelowi zaufały mamy na całym świecie i ufają dalej, widząc jak maluchy zdrowo się w nich rozwijają. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Bobux na naszej stronie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *